grafik

Kontakt

Vi vill jättegärna prata med dig!

Tjänster Om oss

Kontakta en Gaian

Hör av dig till oss om det är något du funderar över. Oavsett om det handlar om digitalisering, content marketing, design & koncept, BI & avancerad analys, IoT, AR & MR, AI & autonoma system, UX eller bara lite hederligt nytänk. Hos oss finns människor med extra vass kompetens.
KarriärLediga jobb
Konsultchef

Åsa Lindberg

010 331 99 45 asa.lindberg@gaia.se
Digitalisering
Digitala insikterGaia Places
Kontorschef & Gaia Places

Svante Erwing

010 331 99 31 svante.erwing@gaia.se
Digitala upplevelserDigital strategi
Chef Digitala Upplevelser

Åsa Scherling

010 331 99 32 asa.scherling@gaia.se
Digitala insikterAvancerad analys
Chef Digitala insikter

Hans Ekström

010 331 99 76 hans.ekstrom@gaia.se
Digitala affärerIoT
Chef Digitala affärer

Fredrik Knutson

010 331 99 43 fredrik.knutson@gaia.se
Gaia Places
Försäljningschef & Gaia Places

Cecilia Sandqvist

010 331 99 67 cecilia.sandqvist@gaia.se
Affärsutveckling
Affärsutvecklare & Gaia Places

Nils Lagnström

010 331 99 63 nils.lagnstrom@gaia.se
Digitalisering
Digital Craftsman

Peter Brauner

010 331 99 01 peter.brauner@gaia.se
Koncept, ide och design
Creative Director

Ida Lilja

010 331 99 21 ida.lilja@gaia.se
InnovationAffärsutveckling
Innovationskonsult

Åke Rolf

010 331 99 62 ake.rolf@gaia.se
Content marketing
Marknadschef

Charlotte Hulterstam

010 331 99 73 charlotte.hulterstam@gaia.se
InnovationGaiaLab
Head of Innovation

Björn Götestrand

010 331 99 44 bjorn.gotestrand@gaia.se

Företagsuppgifter

Kontakta oss

info@gaia.se
010 – 331 99 00

Besök oss

Gaia Norrköping
Kungsgatan 56 Hus C 1 trappa upp
602 33 Norrköping

Gaia Linköping
Gjuterigatan 5, 1 trappa upp
582 73 Linköping

Skicka brev till oss

Gaia System
601 86 NORRKÖPING

Organisationsnummer

556477-6580